REGISTRÁCIA NA TWC SCHOOL 2021!

 

Od dnes sa môžeš predbežne prihlásiť na TWC SCHOOL 2021 za exkluzívnu cenu 10€ za víkend. O čo ide? Ponúkame Ti jedinečnú príležitosť rezervovať si svoje miesto na TWC SCHOOL 2021 formou úhrady registračného poplatku 100€ (10€/víkend) na celú školu. Tento poplatok ti garantuje isté miesto na TWC SCHOOL 2021 (počet miest je len 150 ľudí) a to aj v prípade, ak sa prihlási vačší počet záujemcov. Tvoje miesto tak zostane garantované a zároveň, každý mesiac doplatíš len rozdiel medzi registračným poplatkom a sumou za celý TWC-S víkend.

Dôležité upozornenie: Ak si už prihlásený na Nulté TWC, a navštevoval si online stretnutia, ale tento registračný poplatok si nezaplatil, nemáš garantované miesto na TWC SCHOOL. Toto je platné až po uhradení registračného poplatku! 

Ak si rozhodnutý, že sa TWC-S chceš zúčastniť, povzbudzujeme Ťa využiť túto príležitosť. Tebe to zabezpečí isté miesto na škole, a nám to zase pomôže pri dlhodobom plánovaní jednotlivých víkendov. 

 

V prípade záujmu, môžeš sumu uhradiť na toto číslo účtu:

IBAN: SK57 0900 0000 0051 7566 8814
VS: 1111
Do poznámky: TWC registrácia

MaL ministries
Svarín 425
032 33 Kráľova Lehota
IČO: 53402570

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

*Vzhľadom na aktuálnu epidemiologickú situáciu a vládne nariadenia sme sa rozhodli ONLINE formát TWC SCHOOL nespustiť! Veľmi nás táto situácia mrzí, no nedokážeme plnohodnotne zabezpečiť online vyučovanie tak, aby splnilo svoj účel :-/

Osobná účasť študentov, lektorov, či účinkujúcich vždy priniesla jedinečnú atmosféru na TWC School víkendoch. Ťažko ju opísať, či niečim nahradiť. Preto sme sa rozhodli odložiť štart novej TWC SCHOOL až do momentu, kým nebude opäť možné sa osobne stretnúť aspoň s 50% účasťou.

O nič však neprídeš, keďže prvý víkend a všetky ďalšie sa začnú počítať až od momentu, keď sa po prvý krát stretneme osobne. Dovtedy, však máme pre teba jedno extra prekvapenie v podobe NULTEJ TWC SCHOOL! Viac sa dozvieš až vtedy, ak sa predbežne prihlásiš na aktuálny ročník TWC School. 

 

PRIHLÁSIŤ SA